Barwna zabawka imitująca pieska

Z biegiem lat, na rynku zabawek i artykułów dla dzieci pojawia się coraz więcej propozycji pluszowych zabawek-przytulanek. Wielu rodziców zachodzi w głowę, jaką wybrać dla dziecka, by była ona jednocześnie praktyczna i na tyle oryginalna, by zachwycić oczka maluszka od pierwszego wejrzenia. Ciekawą formą maskotki będzie ta, który wyglądem przypomina prawdziwego pieska.

Kolorowy buldog – zabawka dla dziecka

kolorowa zabawka - buldog francuskiJeśli nasze dziecko wykazuje zainteresowanie czworonogami, ale jest za małe, by sprawić mu zwierzęcego kompana w domu, na pewno dobrym wprowadzeniem okaże się nabycie zabawki-imitacji prawdziwego pieska. Do jednych z najbardziej popularnych ostatnimi czasy przyjaznych ras dzieciom należą buldożki francuskie, które nie tylko mają przesympatyczne mordki, ale także przejawiają wysoką tolerancję na dzieci. Zanim jednak przemyślimy kwestię przygarnięcia pieska tej rasy pod swój dach, należy w odpowiedni sposób przygotować na to naszą pociechę. Dobrą formą wprowadzenia będzie kolorowa zabawka – buldog francuski, która nie tylko zapewni dziecku radość z zabawy, ale także pięknie wkomponuje się w wystrój sypialni. Barwny korpus pieska przyciąga wzrok, a dodatki, takie jak zabawkowa smycz, miseczka i poidełko uatrakcyjnią zabawę i nauczą pociechę podstaw opieki nad zwierzętami. Do zestawu dołączona jest też apteczka dla pieska oraz poduszka-siedzisko. Dajemy w ten sposób maluchowi możliwość zrozumienia, jak właściwie obchodzić się z pieskiem. Zabawkowy pupil posiada błyszczące oczka z koralików, łapki z gąbeczek przypominających prawdziwe psie, a także mięciutkie futerko, do którego dziecko z przyjemnością się przytuli. Kompaktowy rozmiar pieska nie nastręczy problemów przy transporcie, a nabywając tę zabawkę, możemy mieć pewność, że dziecko nie będzie się z nią rozstawać na krok.

Dodatkowo mamy też możliwość dokupienia akcesoriów do pieska, kiedy dziecko wciągnie się w zabawę. Wszystkie elementy dostępne są na stronach internetowych. Maskotka posiada liczne atesty i certyfikaty towarzystw pediatrycznych. Jest w 100% bezpieczna dla dziecka oraz jego wrażliwej skóry. Nie podrażnia i nie powoduje reakcji alergicznych. Nie posiada także małych elementów niebezpiecznych dla maluszka. Odpowiednia dla dzieci od 12 miesiąca życia.