Dekoracje 3d do mieszkań i nie tylko

Aranżacją wnętrz interesuje się od kiedy pamiętam. Jeszcze jak byłam mała urządzałam mieszkania dla swoich lalek i co jakiś czas rozrysowywałam na kartce wygląd wymyślonych wnętrz. Pasję tą przekułam na swoje dorosłe życie i obecnie zawodowo zajmuje się projektowaniem wnętrz. Ukończyłam w tym kierunku studia i cieszę się, że mogę łączyć pasję z zarobkowym zajęciem. W trakcie pracy z klientami cały czas wielu rzeczy się uczę i mam okazję obserwować też ogólne tendencje jak chodzi o wybór wnętrza domów i mieszkań. 

Trójwymiarowa ozdoba na ścianie

dekoracja ścienna 3d - cenaUwielbiam planować z klientami wygląd ich domów oraz mieszkań. Mam wtedy poczucie realnego wkładu w ich życie. Lubię obserwować jak cieszą się samym procesem projektowania, a potem samą realizacją. Przez te kilka lat, ja pracuje zawodowo, mogłam też obserwować zmiany w podejściu do aranżacji wnętrz. Klienci są coraz bardziej świadomi, czego chcą i mają coraz lepszy zmysł estetyczny. Są też oni coraz bardziej otwarci na nietypowe rozwiązania. Jednym z nich jest dekoracja ścian. Wiele osób wręcz prosi mnie o jakieś niestandardowe ozdoby. Często wybierana jest dekoracja ścienna 3d – cena jej zależy od wielkości i materiału, z którego dekoracja jest wykonana, ale jest ona praktycznie na każdą kieszeń. Takie dekoracje 3d można zakupić albo gotowe bezpośrednio ze sklepu, albo można też zamówić wybrany przez nas projekt do indywidualnej realizacji. Na pewno jest to oryginalna ozdoba w każdym pomieszczeniu. Moi klienci najczęściej decydują się na umieszczanie dekoracji w formie trójwymiarowej w salonach, ale zdarzają mi się też takie projekty, gdzie tego typu ozdoby umieszcza się na przykład w salonach łazienkowych. Poza indywidualnymi klientami, współpracuje również regularnie z klientami biznesowymi. Również w tym przypadku trójwymiarowe dekoracje stają się coraz częściej stosowanym rozwiązaniem w biurach, salonach czy innych firmowych pomieszczeniach.

Jako projektant wnętrz mam do czynienia z różnymi preferencjami klientów, jak chodzi o aranżacje ich wnętrz mieszkalnych. Na przestrzeni czasu zauważyłam, że coraz więcej z nich jest otwartych na coraz bardziej nietypowe rozwiązania. Przykładowo, bardzo dużo osób chętnie decyduje się na oryginalne dekoracja na ścianach w postaci trójwymiarowych ozdób.