Jeździki z akumulatorem

Maluchy bardzo szybko się rozwijają, bo nowe umiejętności ćwiczą niemalże od świtu do zmierzchu. Kiedy tylko postawią swój pierwszy krok, to swawolne bieganie po pokoju stanie się kwestią czasu. Można dziecku ten etap rozwoju ułatwić i uatrakcyjnić, jeżeli zapewnimy im odpowiednie zabawki. Na tym etapie poznawania własnego ciała, przydatne są jeździki.

Wybór najlepszego jeździka dla dziecka

jeździk na akumulator dla maluchaWiększość dzieci swoje pierwsze kroki stawia w wieku około dwunastu miesięcy. Później szybko następują kolejne, które w konsekwencji prowadzą do bycia samodzielną jednostką. W tym okresie dzieci uczą się chodzić i przemieszczać wzdłuż mebli lub pchają meble czy elementy, które dają się łatwo przemieszczać. Jeździk na akumulator dla malucha jest doskonałym pomysłem dla małego tuptusia, który zaczyna poznawać świat z pozycji pionowej. Mogą one być w formie samochodów, zwierzątek czy motorów. Mają one wygodne siedzenie z oparciem oraz zabezpieczenie w formie barierki ochronnej, zabezpieczającej malucha przed przechyleniem się na którąś stronę. Dzieci mogą w nich jeździć odpychając się nóżkami lub wygodnie trzymając nóżki na specjalnych podestach i przemieszczać się dzięki sile silnika elektrycznego. Jeździk posiada mocny akumulator, bieg do przodu i tyłu, schowek pod siedzeniem na zabawki czy miękkie koła w technologi EVA. Za plecami dziecka znajduje się specjalny teleskopowy uchwyt do trzymania, którzy służy do prowadzenia pojazdu. Posiada również przednie światła led, dzięki czemu maluch będzie dobrze widoczny nawet wieczorem. Większość jeździków oparta jest na tej samej konstrukcji i różnią się jedynie modele, wyglądem i wyposażeniem. Niektóre mogą mieć nawet wbudowane wejścia USB i MP3, dzięki którym mali kierowcy mogą słuchać swojej ulubionej muzyki w trakcie przejażdżki. Z tego typu pojazdów mogą korzystać dzieci od pierwszego roku życia.

Dla dzieci jazda takim jeździkiem, to z pewnością wielka frajda. W takim pojeździe można malucha wozić po domu, na podwórku, w ogrodzie czy na spacerze. Ponieważ posiada on demontowane podnóżki, to w każdej chwili dziecko może samodzielnie się odpychać nóżkami lub korzystać z mocy silników i relaksować się w trakcie jazdy. Jeździki z akumulatorem są znacznie droższe niż zwykłe jeździki powszechnie wybierane.