Kolorowa tetrowa pieluszka

 

W wyprawce każdego malucha są produkty, bez których ciężko się obyć. Na pewno są to jednorazowe pieluszki do przewijania, ubranka, łóżeczko czy wózek. Ale są też produkty, które wykorzystują głównie rodzice w celu ochrony siebie przed zabrudzeniem.

Jak wyglądają kolorowe pieluszki tetrowe?

Pieluchy tetrowe koloroweMaluchy rodzą się zupełnie nieporadne i są całkowicie zdane na opiekę rodziców. Najwięcej problemów przyszłym rodzicom sprawia karmienie i mycie dziecka. Co do karmienia, to dziecko je nawet kilkanaście razy w ciągu doby, a po każdym posiłku trzeba je podnieść do pionowej pozycji, w celu odbicia się. Jeżeli dziecko zjadło zbyt dużo, to z pewnością część posiłku wypłynie z buzi i najczęściej wyląduje na ramieniu rodzica. Żeby uniknąć zabrudzenia, najlepiej stosować pieluchy tetrowe kolorowe, które kładzie się pod dziecka główką, na swoim ramieniu. Tetrowe pieluszki są bardzo chłonne, więc bez problemu wytrzemy nimi buzię dziecka. Po każdorazowym zabrudzeniu, pieluszkę trzeba wyprać i najlepiej w wysokiej temperaturze, przynajmniej sześćdziesięciu stopni Celsjusza, a następnie wyprasować w celu sterylizacji. Pieluszki są wykonane z dobrej gatunkowo bawełny, która przepuszcza powietrze i nie podrażnia skóry dziecka, ponieważ jest bardzo delikatna w dotyku. Pieluszką z tetry, można także dziecko okrywać w upalne dni zamiast kocyka, wycierać nią skórę malucha po kąpieli, czy osłaniać wózek przed promieniami słonecznymi. Poza tetrowymi pieluchami, w sklepach znajdziemy także flanelowe i bambusowe.

Rodzice najczęściej wybierają pieluchy tetrowe, ponieważ są tanie i praktyczne oraz można je wykorzystywać na wiele sposobów. Dostępne są w wersji białej lub z kolorowymi nadrukami. Kupując je na sztuki, za jedną trzeba zapłacić od dwóch do czterech złotych.