Komplety dresowe nie tylko dla chłopców

Każda mama małej dziewczynki marzy o tym, żeby jej córeczka chodziła ubrana w śliczne, zwiewne sukienki, w tiulowe spódniczki. Jednak prawda często jest inna, taki strój nie zawsze jest wygodny dla dziecka, a przede wszystkim nie każda dziewczynka lubi być tak ubrana. 

Czy dresowe ubrania też pasują małym dziewczynkom?

komplet dresowy dziewczęcySama planowałam właśnie tak ubierać moją córkę. Jednak ona miała zupełnie inne plany. Już jako 2-letnie dziecko nie chciała nosić sukienek, tiulowych dodatków, czy falbanek. Zdecydowanie wolała być ubierana w spodnie dresowe i bluzy. Na szczęście wiele sklepów oferuje różne komplety dresowe. Ulubiony komplet dresowy dziewczęcy córki kupiłam przez Internet i osoby która szyje je na wymiar i dopasowuje pod osobę. Są one rewelacyjne, gdyż można wybrać każdy element kompletu i stworzyć go z postaci z ulubionych kreskówek dziecka. Również większość sklepów stacjonarnych posiada w swojej ofercie śliczne dresowe komplety dziewczęce, zarówno dla małych jak i starszych dziewczynek. Komplety takie są bardzo wygodne i wiele dziewczynek woli wybrać takie stroje na co dzień niż eleganckie i tiulowe sukienki. Komplety dresowe dla dziewczynek można nosić podczas wielu okazji, nawet mogą być takie przygotowane na urodziny czy inne luźniejsze imprezy rodzinne. Warto aby każda dziewczynka miała w swojej garderobie taki komplet. Ogromnym plusem jest również to, że nie zawsze trzeba je nosić jako komplet, ale same spodnie mogą być noszone do zwykłych t-shirtów, a bluza idealnie pasuje zawsze do spodni jeansowych czy leginsów.

Dziewczynki uwielbiają błyskotki, jednak nie zawsze lubią chodzić w eleganckich ubraniach. Dla małych dziewczynek, a także tych starszych, świetnym wyborem jest komplet dresowy, który można kupić w praktycznie każdym sklepie stacjonarnym lub zamówić uszyty na miarę.