Kupię buciki do kijków nordic walking

Ostatnio koleżanka namówiła mnie na wypróbowanie kijków nordic walking. Chociaż byłam trochę sceptyczna, jakoś nie uważałam, że taki spacer przypadnie mi do gusty, to jednak od razy bardzo polubiłam tego rodzaju trening oraz spacer w jednym. Od razu więc kupiłam sobie kij do nordic walking oraz odpowiednie buciki do kijków nordic walking – do tej pory nawet nie wiedziałam, że są różne rodzaje bucików.

Sklep z bucikami do kijów nordic walking

buciki do kijków nordic walkingNa szczęście moja koleżanka już trochę znała się na tym sporcie i wytłumaczyła mi, że należy kupić różne buciki do kijków nordic walking do różnego typu podłoża. Wraz z nią udałam się więc za zakupy do mojego ulubionego sklepu sportowego i wybrałam piękne czarne, wysokiej jakości kije oraz różnego rodzaju buciki do kijków nordic walking. Byłam bardzo zadowolona z tego wyboru i już nie mogłam się doczekać kolejnego spacery z moją koleżanką, aby wypróbować moje nowe kije. Kiedy tylko więc znalazłam czas udałam się na trening. Oczywiście najpierw wykonałam krótką rozgrzewkę, a później udałam się na intensywny trening do pobliskiego parku. Wybrałam oczywiście wcześniej odpowiednie buciki do kijków nordic walking. Moje nowe kije oraz buciki spisały się doskonale! Byłam bardzo zadowolona i po prostu maszerowałam z uśmiechem na ustach. Uważam, że nordic walking to doskonały sport dla każdego – nawet dla starszych osób oraz osób z problemami zdrowotnymi czy nadwagą. Trzeba jedynie zaopatrzyć się w dobre kije, sportowe buty, spodnie oraz bluzę sportową i można ruszać. Warto również zadbać o różne buciki do kijków nordic walking – dopasowane do podłoża, po którym będziemy chodzić, biegać. Dużym plusem jest również, dla mnie, możliwość uprawiania tego spotu w parach lub w grupach. Można po prostu przy okazji poplotkować i przyjemnie spędzić czas z przyjaciółmi. Dla mnie to bardzo ważne i to ogromny plus tego sportu.

Ostatnio wszystkim i wszędzie polecam nordic walking, jest to doskonały sport po prostu dla każdego. Chociaż jeszcze dni dawno ja sama nie byłam zainteresowana, to kiedy sama spróbowałam  od razu pokochałam te kije. Szczególnie, że nie trzeba wiele, nie musimy kupować karnetów na siłownie, wystarczą kije oraz strój sportowy oraz ktoś do pary – koleżanka, partner – i do boju.