Oryginalne meble z pleksi

Spędziłem kilka lat na zachodzie Europy, gdzie mogłem doskonalić swoje umiejętności barmańskie. Pracowałem w najpopularniejszych klubach na Ibizie, Majorce, Korsyce i Sardynii. Przez tych kilka lat obsługiwałem wielu znamienitych gości, gwiazdy kina i inne sławy z całego Świata.

Meble cięte laserem

cięcie pleksi laseremZdobyłem doświadczenie w wielu ekskluzywnych miejscach, jestem pewny, że z takim życiorysem, mógłbym się zatrudnić w każdym prestiżowym lokalu w kraju. Ja jednak chciałem mierzyć wyżej, zamarzyło mi się otwarcie własnego, elitarnego baru, dla polskiej śmietanki towarzyskiej. Dzięki odłożonym pieniądzom, mogłem wziąć kredyt z wkładem własnym i kupić mały lokal przy prywatnej plaży w Sopocie. Uwielbiam słońce, piasek i wodę, nie mogłem więc wybrać innej lokalizacji. Cenię sobie klimat lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, wtedy właśnie stawiałem swoje pierwsze kroki w zawodzie, dlatego postarałem się odtworzyć go w moim barze. Zwłaszcza jedna rzecz zapadła mi w pamięci, z tego okresu, stoliki barowe wykonane z pleksi. Zamówiłem kilka sztuk w firmie, która wykonuje cięcie pleksi laserem, czyli przy pomocy o wiele bardziej zaawansowanej technologii. Poszedłem za ciosem i następnego dnia domówiłem też stołki i krzesła z tworzywa sztucznego. Kiedy odebrałem zamówienie, okazało się, że część stołków ma niedoszlifowane, ostre krawędzie. Zdenerwowałem się, że będę musiał ponieść dodatkowe koszty, jednak pracownik firmy, z którym rozmawiałem, zapewnił mnie, że wszystkie poprawki zostaną wykonane całkowicie za darmo.

Firma stanęła na wysokości zadania, stołki po poprawkach wyglądały znakomicie. Goście na otwarciu lokalu byli zachwyceni oryginalnymi meblami. Dzięki nim, zrobiło się głośno o moim barze i co wieczór miałem komplet gości, mimo wysokich cen.