Płyny skutecznie dezynfekujące ręce

W czasie gdy ryzyko zachorowania jest tak duże powinniśmy dbać o siebie dużo bardziej, niż robiliśmy to zazwyczaj. Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak groźne są wirusy. Jeśli chcemy zabezpieczyć się przed ewentualną możliwością zakażenia się jednym z nich, to powinniśmy przestrzegać wszystkich zasad bezpieczeństwa i o siebie dbać.

Jak dezynfekować ręce przy pomocy płynów?

velodes płyn do dezynfekcji rąkJeśli nie chcemy zachorować to przede wszystkim powinniśmy zadbać o swoją odporność poprzez odpowiednie odżywienie organizmu, regularną aktywność fizyczną i adekwatny ubiór do panujących warunków atmosferycznych. Jednak to nie wszystko, ponieważ wirusy i bakterie przenoszą się głównie drogą kropelkową, więc wystarczy, że dotkniemy klamki na którą kichną ktoś, kto jest chory. Właśnie z tego powodu powinniśmy tak często myć ręce. Warto to robić przy pomocy specjalnych płynów dezynfekujących, ponieważ wtedy mamy pewność, że nasze dłonie są naprawdę czyste. Sama woda nie będzie tak skuteczna, jak płyn dezynfekujący. Do wyboru mamy różnego rodzaju płyny. Sensownym wyborem jest wybór płynu velodes. Velodes płyn do dezynfekcji rąk jest jest bardzo skuteczny w usuwaniu wszelkiego rodzaju bakterii i wirusów z naszych dłoni. Duża butelka wystarcza na dość długi czas. Płyn ten charakteryzuje się tym, że nie wysusza dłoni, więc będziemy nie tylko bezpieczni, ale także skóra na naszych dłoniach będzie ciągle w dobrej kondycji. Takiego płynu możemy używać cały czas.

Za jedno opakowanie takiego płynu zapłacimy zaledwie dwadzieścia złotych. Jeśli chcemy jeszcze więcej zaoszczędzić, to możemy kupić go hurtowo. Za pięciolitrowy kanisterek takiego płynu zapłacimy niecałe sto złotych. Jest to najbardziej opłacalna forma zakupów. Wystarczy tylko mieć dozownik, do którego będziemy przelewać płyn.