Popularne okładki w wersji kanałowej

 

Okładki kanałowe oraz termookładki to dwa zbliżone sposoby na oprawę dokumentów. Podstawą jest okładka, składająca się z przedniej i tylnej części oraz ze grzbietu z elementem łączącym. Tego typu okładki występują w kolorze granatowym, bordowym, zielonym bądź czarnym do wyboru. Możemy zamówić wytłaczany złoty napis, który będzie towarzyszył tego typu okładce. Z pewnością okleina w kolorze skóry będzie wyglądać wyjątkowo elegancko.

Dlaczego warto zainwestować w okładkę kanałową?

polecane okładki kanałowe twardeOkładki kanałowe zamiast kleju posiadają na grzbiecie metalową szynę w kształcie litery U. Górne krawędzie szyny są ściskane przez szczęki bindownicy kanałowej i w ten sposób zamykają się na umieszczonych wewnątrz okładki kartkach. Okładki tego typu występują zarówno w wariancie zbliżonym do termookładek (czyli z przeźroczystym frontem z folii i nieprzejrzystym kartonem z tyłu), jak również w wersji twardej. W tym drugim przypadku mowa o okładkach wykonanych z bardzo twardej i sztywnej tektury obleczonej ozdobnym materiałem z fakturą lnu lub skóropodobną. Niektóre okładki posiadają także tłoczone i złocone napisy na froncie. Obrona pracy dyplomowej to bardzo ważne wydarzenie w życiu, dlatego też powinniśmy zainwestować w polecane okładki kanałowe twarde. Nasza praca dzięki nim będzie wyglądała wyjątkowo elegancko a my będziemy mogli dumnie pójść na egzamin trzymając w ręku nasz pięknie oprawiony dobytek. Eleganckie okładki kanałowe wykonane są z grubej tektury, która z zewnątrz wykończona jest wysokiej jakości okleiną o fakturze płótna a wewnątrz białą wyklejką. Podobny typ oprawy był od stuleci wyłączną domeną introligatorów. Połączenie tradycji z nowoczesnością uzyskano poprzez uzupełnienie najwyższej jakości okładki introligatorskiej o metalową listwę zamocowaną w jej grzbiecie. Tak oprawiona praca będzie wyglądać wyjątkowo elegancko.

Decydując się na oprawę naszej pracy dyplomowej warto jest zainwestować w taką, dzięki której nasza praca będzie wyglądała wyjątkowo estetycznie. Obrona pracy dyplomowej zapadnie nam w pamięć na długo, dobrze byłoby więc, abyśmy wybrali przemyślanie jej oprawę. Z pewnością okładki w wersji kanałowej spełnią nasze oczekiwania a my będziemy mogli cieszyć się eleganckim wyglądem naszej pracy, która będzie dla nas pamiątką na długie lata.