Potrzebowałam cateringu na wigilię

Niedawno urodziłam dziecko. Traf chciał, że zbliżały się akurat Święta Bożego Narodzenie i wiele osób z rodziny zapowiedziało się, że wpadnie na wigilię, żeby zobaczyć nowego członka rodziny. Szybko doszłam do wniosku, że nie ma sensu, żebym zaraz po porodzie zajmowała się gotowaniem potraw wigilijnych. Uznałam, że o wiele lepiej będzie jak zatrudnię catering i ktoś zajmie się za mnie gotowaniem. Tym bardziej, że spodziewałam się naprawdę dużej grupy ludzi.

Zamówiłam catering wigilijny

catering w bydgoszczy na wigilięPoszperałam trochę na internecie i znalazłam bardzo dobrą firmę cateringową. Oferowali oni catering w Bydgoszczy na wigilię. Realizowali zamówienia zarówno od osób prywatnych, jak i od firm. Dużą zaletą tej firmy było to, że przyjmowali zamówienia już od pięciu osób, dlatego nie musiałam się martwić o to, że nie będą oni chcieli dostarczyć ciepłych dań pod wskazany adres w tak małej, detalicznej ilości. Już wkrótce przekonałam się, że to był bardzo dobry wybór i przestałam się dziwić, że firma ta posiada tak dobre rekomendacje od poprzednich klientów. Nie dość, że mieli oni bardzo niskie, przystępne ceny i atrakcyjny wybór dań (tradycyjnych wigilijnych, a także innych) to w dodatku serwowane przez nich jedzenie było naprawdę smaczne. Gwarantowali oni, że korzystają tylko ze starannie dobranych i wyselekcjonowanych składników, które są dostarczane przez lokalnych dostawców. Dzięki temu, wszystkie dania przygotowywane przez doświadczonego i wysoko wykwalifikowanego szefa kuchni są smaczne, zdrowe i świeże. Faktycznie, tak było. Jedzenie zostało dostarczone pod mój adres punktualnie, zgodnie z zamówieniem. Byłam bardzo zadowolona, tym bardziej że było ono naprawdę estetycznie podane i ja nie musiałam robić nic więcej, niż tylko postawić półmiski i talerze w odpowiednim miejscu na stole. Cieszę się, że udało mi się to wszystko tak sprawnie zorganizować.

Gościom również bardzo smakowało to dostarczone przez firmę cateringową jedzenie. Niektórzy nawet myśleli, że robiłam je samodzielnie i nie mogli uwierzyć, że jedzenie z cateringu może smakować jak domowe. Dodatkowym atutem tej firmy było to, że za dojazd do klientów mieszkających na terenie Bydgoszczy nie pobierali opłat za dowóz. Dzięki temu ich oferta była naprawdę bardzo atrakcyjna.