Praktyczne szafki pod akwarium

Mój syn od jakiegoś czasu bardzo pragnie mieć rybki. Długo odmawiałam, bo uważam, że jest za mały, by się nimi dobrze opiekować. Kiedy jednak zobaczyłam u znajomych piękne akwarium zmieniłam zdanie. Pomyślałam, że mogę je umieścić w salonie i będzie piękną ozdobą mieszkania. Przed zakupem przeczytałam dwa poradniki akwarystyczne i odwiedziłam fora internetowe na ten temat.

Ładne szafki pod akwarium

szafka pod akwariumChciałam dobrze się przygotować do zakupu rybek. Chciałam się dowiedzieć ile rybki potrzebują miejsca i jakie gatunki można trzymać razem. Na zakupy poszliśmy całą rodziną. Mąż poniesie akwarium do samochodu, a synek koniecznie chciał być przy naszych zakupach. To przecież on namówił nas na rybki. Kupiliśmy 120 litrowe akwarium i cały potrzebny sprzęt. Wybrałam również rybki. W sklepie zainteresowała mnie szafka pod akwarium. Była czarna, elegancka. Nie kosztowała dużo, a dzięki niej akwarium będzie miało swoje miejsce. Wcześniej planowałam postawić je na komodzie. Szafka była praktyczna, w jej wnętrzu było dużo miejsca. Będę mogła tam schować pokarm dla rybek i środki potrzebne do utrzymania akwarium w czystości. Schowam tam też wkłady do filtra i zapasową lamkę. Kupiliśmy również tę szafkę. W domu ustawiliśmy szafkę z akwarium w salonie. Szafka bardzo dobrze wkomponowała się w nasze meble. Dzięki uniwersalnemu czarnemu kolorowi można było ją ustawić wszędzie. Po napełnieniu akwarium wodą i zamontowaniu filtra, grzałki i innych rzeczy mogliśmy w końcu wpuścić do niego rybki.

Wszystko razem wygląda bardzo ładnie. Akwarium jest pięknie oświetlone. Rybki są zdrowe i piękne. Akwarium jest dość duże, ma 120 litrów. Mieszka w nim kilka gatunków rybek. Kupiłam również wszelki niezbędny sprzęt – filtry, grzałki, termometr i inne urządzenia. Mój syn jest bardzo dumny z naszego akwarium.