Skuteczne zabiegi na cellulit

Walka z nadwagą nie jest prosta. Trzeba pilnować się z jedzeniem, codziennie trenować, by nie wypaść z wprawy. Niby nie miałam dużej nadwagi, ale jednak źle się czułam ze sobą i chciałam schudnąć. Z pomocą dietetyka i trenera personalnego mi się to udało. Waga spadła, ja miałam wymarzoną szczupłą sylwetkę, czułam się naprawdę wspaniale. Jednak nie wszystko poszło tak gładko.

Pomoc kosmetyczki i zabiegi antycellulitowe

profesjonalne zabiegi antycellulitowe w szczecinieMimo zrzucenia wagi nadal moim problemem był cellulit. Na udach i pupie pomarańczowa skórka była zdecydowanie widoczna. Smarowałam się różnymi kremami, żelami, jednak to na nic. Dzięki treningom i nawodnieniu organizmu skóra była bardziej jędrna i elastyczna, od balsamów zrobiła się gładsza i bardziej miękka, jednak samego cellulitu to nie ruszyło. Szukałam zatem skutecznych metod walki z pomarańczową skórą. Tak trafiłam do kosmetyczki, która poleciła mi profesjonalne zabiegi antycellulitowe w Szczecinie. Preparaty kosmetyczne wykorzystywane w gabinetach piękności mają wyższe stężenie i silniejsze działanie niż preparaty do użytku domowego. Poza tym kosmetyczka ma różne urządzenia, które umożliwiają dokonywanie specjalistycznych zabiegów. Od razu zdecydowałam się na serię zabiegów. Ufałam tej kosmetyczce i widziałam efekty działania zabiegów na zdjęciach, zarówno w galerii salonu, jak i tak generalnie w internecie. Wiedziałam też, ze żeby się trwałe pozbyć całego cellulitu to zdecydowanie muszę przejść serię zabiegów, tak by całe uda i pupa były gładkie. Ustawiłam sobie wizyty na zabiegi na jesień, bo wtedy nie odsłania się tak ciała i nie chodzi na plażę, także nie będzie widać żadnego zaczerwienienia i podrażnienia po zabiegu. Jednak jak tak człowieka wymęczą w salonie to często wygląda się nieciekawie, na efekty trzeba czekać, ale ma się pewność, że wszystko będzie idealnie zrobione. Trzeba się po prostu przemęczyć, jak to mówią: żeby być piękną trzeba się nacierpieć.

Cieszę się, że mam dobrą kosmetyczkę, która mi doradziła skuteczne zabiegi antycellulitowe w swoim gabinecie. Od tamtej pory zapomniałam o pomarańczowej skórce, nie muszę wydawać kroci na nieskuteczne balsamy, a moja skóra na udach i pupie wygląda super. Warto było wydać te pieniądze na serię zabiegów w profesjonalnym gabinecie.